Szkolna akcja "STOP PRZEMOCY"

W listopadzie i grudniu 2014 roku odbyła się Szkolna Akcja „STOP PRZEMOCY”. W ramach tej akcji podejmowane były działania z zakresu profilaktyki zachowań aspołecznych, konstruktywnego rozwiązywania konfliktów oraz prawidłowej komunikacji międzyludzkiej.

Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w pogadankach nt. odpowiedzialności karnej nieletnich oraz relacji interpersonalnych
i skutecznego rozwiązania konfliktów. Na korytarzu szkolnym wyeksponowano gazetkę o powyższej tematyce.

W ramach akcji ogłoszony został Szkolny Konkurs „STOP PRZEMOCY”. Uczniowie klas I-III mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną na temat „RECEPTA NA PRZEMOC”. Natomiast konkurs w klasach IV-VI miał charakter literacki i polegał
na napisaniu wiersza o powyższej tematyce ze szczególnym uwzględnieniem treści propagujących zachowania prospołeczne.

Wyniki Szkolnego Konkursu „STOP PRZEMOCY”

I miejsce – Natalia Warchulska (klasa III b)

II miejsce –   Natalia Krystek (klasa III b)

III miejsce  – Hanna Burzańska (klasa III b)