Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym eiliminacje powiatowe

14. kwietnia w Zespole Szkół w Rakoszycach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w kategorii szkół podstawowych
i gimnazjów, które przeprowadzone zostały przez  Policję Powiatową ze  Środy Śląskiej.

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna szóstoklasistów w składzie:

Katarzyna Badzioch kl. VI a

Martyna Struzik kl. VI b

Konrad Stranin kl. VI b

Arkadiusz Andrzejczak kl. VI a

Uczniowie zostali powołani do składu reprezentacyjnego w wyniku eliminacji szkolnych tj. testu wiedzy, które poprzedziły szkolenia.

Podczas eliminacji powiatowych każdy reprezentant samodzielnie rozwiązywał test zadań zamkniętych, a następnie wyniki wszystkich członków drużyny reprezentującej naszą szkołę zostały zsumowane.

Nasi uczniowie uzyskali najwyższy wynik i zajęli I. miejsce pokonując drużyny z 6 innych szkół podstawowych z terenu Powiatu Średzkiego.

Byli dzielni i nieulęknieni!

Spisali się na medal!

Najwiecej emocji pojawiło się w ich duszach i ciałach podczas ogłaszania wyników.

Opiekę dydaktyczną nad uczniami pełni Gabriela Bałys-Jastrzębska.

Uczniowie będą reprezentowali Powiat Średzki w kat. szkół podstawowych w eliminacjach w strefie wrocławskiej w maju 2015.

Trzymajcie za nich kciuki!

Przed nimi sporo ćwiczeń i nauki!