Trzecia edycja Szkolnego Konkursu "I ja mam talent"

24. kwietnia uczniowie klas IV- VI zgromadzili się w hali sportowej, aby podziwiać pokazy swoich utalentowanych kolegów i koleżankek podczas trzeciej edycji  Szkolnego Konkursu  „I ja mam talent”.

Jako pierwsza wystąpiła Karolina Kowalczyk z klasy V b, która wykonała rysunek królika.

Wiktoria Taurogińska z klasy VI b i Matylda Burzańska z klasy V b zaśpiewały piosenkę pt. „People help the people” Birdy.

Maję Malczak z klasy IV b zaprezentowała swoje uzdolnienia taneczne.

Talent plastyczny posiada Karolina Cieśla z klasy VI a, która przedstawiła nam teraz swoje prace plastyczne.

Wiktor Czopek z klasy V a odnosi sukcesy w konkursach literackich i recytatorskich. Zaprezentował nam wiersz pt. „Włos” Jana Brzechwy.

Amelia Lechowicz i Mateusz Kostka z klasy V a przygotowali pokaz taekwondo.

Agata Kełpińska a klasy VI b, która zaśpiewała dla nas piosenkę Katy Perry pod tytułem „Firework”.

Grę na instrumencie opanował Franciszek Jujeczka z klasy IV b, który zagrał dla nas na keyboardzie utwór „Galop”.

Uzdolnieniami plastycznymi może się poszczycić również Kamila Bojanowska z klasy IV c. Mieliśmyieli okazję zapoznać się z jej pracami.

Daniel Ryszawy z klasy VI a, który zapoznał nas ze swoimi niezwykłymi umiejętnościami jazy na rowerze, któe nagrał i zaprezentował w filmie.

Przed nami kolejna projekcja filmu. Tym razem jednak oglądaliśmy Kacpra Kornalskiego z klasy IV a podczas gry na gitarze.

Uczennice klasy V b: Zosia Banasiewicz, Wiktoria Wojciechowska, Anita Pinkosz i Martyna Maniak, które zaśpiewały dla nas piosenkę grupy  Enej pt. „Lili”.

Natalia Wojtowicz a klasy IV b wystapiła z recytacją fragmentu wiersza pt. „Kot Prot”.

Natalia Dybek z klasy IV b opanowała umiejętność gry na gitarze. Zaprezentowała nam piosenkę Macieja Maleńczuka pt.  „Ostatnia nocka”.

Talent wokalny posiada Matylda Burzańska z klasy V b, która zaśpiewała tym razem solo piosenkę pt. „Halleluya”

Na scenę pojawiła sie Oliwia Preysing, która wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima pt. „Dwa wiatry”.

Zdolności aktorskie posiadają Maja Ścigała i Katarzyna Stembalska z klasy IV a, które przedstawiły kabaret swojego autorstwa pt. „Wojsko”.

Tomasza Marchewkę z klasy VI b, zagrał na trąbce utwór „Lyra” autorstwa Vandercooka.

Utalentowana wokalnie Martyna Maniak z klasy V b zaśpiewała dla nas piosenkę pt. "Dach"

Jako ostania wystąpiła Marysia Hopko z klasy IV b , która zaprezentowała swoje uzdolnienia muzyczne i zagrała na keyboardzie utwór pt.„Łyżwiarze”.

Wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo : Tomasz Marchewka VI b i Matylda Burzańska V b

II miejsce : Natalia Dybek IV b

III miejsce: Wiktor Czopek V a

Wyróżnienia: Karolina Cieśla VI a, Maja Malczak IV b, Daniel Ryszawy VI a

Oraganizatorki konkursu, Gabriela Bałys-Jastrzębska i Joanna Mader-Leszczyńska, serdecznie dziękują wszystkim występującym za zaprezentowanie swoich talentów i uzdolnień.

Wasza odwaga i niewątpliwe uzdolnienia umiliły nam wszystkim czas!

Bardzo Was podziwiamy i kibicujemy dalszemu rozwijaniu swoich umiejętności!

BRAWA!